Среда
13.12.2017
14:49
Приветствую Вас Гость
RSS
 
БДЮТ Мелітопольської районної ради Запорізької області
Главная Регистрация Вход
Режим роботи БДЮТ »
Меню сайта

Категорії розділу
З Днем народження! [50]
З перемогою! [27]
Зі святом! [25]
Останні новини [49]

Корисні посилання
  • Сайт відділу освіти МРДА ЗО
  • Сайт Департаменту освіти і науки ЗОДА
  • Сайт ЗОІППО
  • Сайт Мелітопольської районної ради
  • Сайт Мелітопольської організації профспілки
  • Сайт Мелітопольської райдержадміністрації
  • Сайт Інституту модернізації освіти
  • Сайт ЗОЦХЕТУМ ЗОР
  • Сайт Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані"
  • Сайт Запорізького центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (ЗОЦТКУМ)
  • Сайт Позашкілля Запорізького краю
  • Віртуальне МО керівників гуртків позашкільних закладів Запорізької області
  • ДНУ "Сайт Інституту модернізації змісту освіти" неформальної та інформальної освіти дітей
  • Сайт Мелітопольської районної дитячо-юнацької спортивної школи
  • Скарбниця дитячого розвитку і відпочинку
  • Школа сучасних знань
  • Блог керівника гуртка Хавер Н.П.
  • Блог керівника гуртка Гук Ж.В.
  • Блог Чілікіної Г.М.
  • Игры, в которые играют дети и Я

  • Поиск

    Архів записів

    Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ  (2017-2018 н.р.)
    Назва гуртка Керівник гуртка (гуртків) На базі якого ЗНЗ працює Дні і години занять гуртка
    1 "Веселі дзвіночки" Сидоренко О.А. НВО № 1"Таврія" середа    11.00-12.30
    2 "Дивертисмент" Чілікіна Г.М.
     
    гімназія "Орієнтир"
     
    четвер     14.40-16.10
    3 "Струмочок" середа    12.50-14.20
    4 "Зіроньки" вівторок  12.50-14.20
    5 "Степовий дзвіночок" Корчак О.Р.
     
    Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. вівторок  14.00-15.30
    6 "Світанок" четвер     14.00-15.30
    7 "Радість" Суховій А.Д. Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. вівторок 16.00-17.30
    8 "Берегиня" (поч.рів.) Тарарухіна А.Є. ліцей "Ерудит" середа  14.35-15.20
    четвер     13.45-15.15 
    9 "Берегиня" (поч. рів.) середа  15.25-16.55
    четвер     15.20-15.05
    10 "Швейна справа"     вівторок 14.35-15.20
    11 "Флористика" Соколова О.М. НВО № 1 "Таврія" вівторок  10.45-13.00
    12 "Флористика"     четвер     13.00-15.15
    13 "Веселі намистинки"" Карушева В.В. Астраханська ЗШ  середа    14.30-16.00
    14 "Країна бісеру" вівторок  14.30-16.00
    15 "Богема бісеру" Гук Ж.В. КСРШ "Прометей" понеділок 13.50-17.05
    16 "Творчі намистинки"     п'ятниця 13.50-17.05
    17 "Художня вишивка"     середа 13.50-17.05
    18
    19
    "Дивосвіт"
    "Майстерня радості"
    Турчина І.В. Мирненський БК вівторок   14.00-15.30
    вівторок   15.40-17.10
    20 "Чарівний клубок" Осіпенко Н.В. Фруктовська ЗШ  вівторок  15.00-16.30
    21 "Юні в'язальниці" четвер    15.00-16.30
    22 "Чарівні фарби" Лаврентьєва Н.В. Відродженська ЗШ  четвер   12.30-14.00
    23 "Чарівні фарби" вівторок 15.00-16.30
    24 "Чарівний світ мистецтва" Собко І.І. Мирненська ЗШ четвер    13.00-14.30
    25 "Юний краєзнавець" Хавер Н.П. Новомиколаївська ЗШ  четвер    14.15-16.30
    26 "Калинонька" Пейчева С.О. Орлівська ЗШ  середа 14.00-15.30 
    27 "Пошук" Буторіна Л.І. Мирненська ЗШ  четвер  14.30-16.00
    28 "Шкільний музей" Мінько Д.В. Семенівська ЗШ  вівторок 15.00-16.30
    29 "Юні музеєзнавці" Ничипорук І.О. колегіум "Джерело" понеділок 14.40-15.25
    четвер   14.40-15.25
    30 "Дивослово" Лебедь І.О. гімназія "Орієнтир" вівторок  14.40-16.10
    31 "Пам'ять" Цеомашко В.В. Мордвинівська ЗШ  середа  15.40-17.20
    32 "Екстрим" Степанов О.В. НВО № 1 "Таврія" субота 9.00-11.15
    неділя 9.00-11.15
    33 "Екстрим"     субота 11.20-13.35
    неділя 11.20-13.35
    34 "Екстрим"     неділя 13.40-16.40
    35 "Орієнтир" Босакова Т.М. Трудівська ЗШ четвер 16.00-18.15
    36 "Спортивний туризм"     субота 11.00-13.15
    37 "Меридіан" Кубрак Т.С. колегіум "Джерело" середа  14.40-16.10
    38 "Азимут" п’ятниця 14.40-16.10
    39 "Вертикаль" понеділок 14.40-16.10 
    40 "Спортивне орієнтування" Тихомирова Н.О. Відродженська ЗШ  вівторок 16.00-17.30
    41 "Карабін" Злат'єв Є.В. ліцей "Ерудит" четвер 14.45-16.15
    42 "Компас"     субота  10.40-12.10
    43 "Азимут" Сердюкова Л.М. Мирненська ЗШ п’ятниця  15.30-17.00
    44 "Юні друзі природи" Салібєєва В.В. Новопилипівська ЗШ  п’ятниця  15.00-16.30
    45 "Юний еколог" Сидоренко О.Т. Новобогданівська ЗШ  четвер-п'ятниця 13.50-14.35
    46 "Мистецтво слова" Фесенко О.М. Новомиколаївська ЗШ  вівторок  15.00-16.30
    47 "Коло друзів" Кірей Г.В. КСРШ "Прометей" п'ятниця  14.40-16.15
      "Олімп"     вівторок  14.40-16.15
    48 "Дивослово" Віхляєва В.В. Новобогданівська ЗШ  середа  13.50-15.20
    49 "Культура мови та спілкування" Скиба О.М. гімназія "Орієнтир" четвер  14.40-16.10
    50 "Лукомор'є" Сердюкова Л.М. Мирненська ЗШ середа 15.30-17.00
    51 "Механічна іграшка" Середняк О.В.
     
    Новомиколаївська ЗШ 
     
    вівторок  16.00-18.15
    52 "Механічна іграшка" четвер 16.00-18.15
    53 «Основи комп'ютерної графіки» Ромалійська О.А. НВО № 1 "Таврія" вівторок 14.10-15.40
    54 «Медіа культура» Кондакова Л.Г. гімназія «Орієнтир» п'ятниця 14.40-16.10 
    55 «Фізична досконалість» Черняков В.І. Новобогданівська ЗШ четвер  16.00-17.30
    56 «Фізична досконалість» Черняков Є. В. Новобогданівська ЗШ середа  17.40-19.10
    57 «Фізична досконалість» Землянко Є. Г. ліцей «Ерудит» вівторок-четвер 18.00-18.45
    58 «Юні медики» Лисенко Ю.П. Терпіннівська ЗШ вівторок  14.00-15.30
    59 «Юні медики» четвер  15.00-16.30
    60 "Основи медичних знань" Тарарухіна А.Є. ліцей «Ерудит» п'ятниця 14.35-15.20
    Стосується кожного
    Національна гаряча лінія

    Вход на сайт

    Календар
    «  Декабрь 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбВс
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031

    Корисна інформація
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Погода

    Цікаві справи

    Ми знаходимось тут