Вторник
20.04.2021
23:52
Приветствую Вас Гость
RSS
 
БДЮТ Мелітопольської районної ради Запорізької області
Главная Регистрация Вход
Меню сайта

Категорії розділу
З Днем народження! [100]
З перемогою! [98]
Зі святом! [45]
Останні новини [72]

Корисні посилання
  • Сайт відділу освіти МРДА ЗО
  • Сайт Департаменту освіти і науки ЗОДА
  • Сайт ЗОІППО
  • Сайт Мелітопольської районної ради
  • Сайт Мелітопольської організації профспілки
  • Сайт Мелітопольської райдержадміністрації
  • Сайт Позашкільна освіта
  • Сайт Інституту модернізації змісту освіти
  • Сайт ЗОЦХЕТУМ ЗОР
  • Сайт Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані"
  • Сайт Запорізького центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (ЗОЦТКУМ)
  • Сайт Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (НЕНЦ)
  • Сайт КЗ "Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчостіучнівської молоді"ЗОР
  • Сайт Позашкілля Запорізького краю
  • Віртуальне МО керівників гуртків позашкільних закладів Запорізької області
  • ДНУ "Сайт Інституту модернізації змісту освіти" неформальної та інформальної освіти дітей
  • Сайт Мелітопольської районної дитячо-юнацької спортивної школи
  • Скарбниця дитячого розвитку і відпочинку
  • Школа сучасних знань
  • Блог керівника гуртка Хавер Н.П.
  • Блог керівника гуртка Гук Ж.В.
  • Блог Чілікіної Г.М.
  • Игры, в которые играют дети и Я

  • Поиск

    Архів записів

    Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Главная » 2016 » Апрель » 15 » Натиснути тут! (детальна інформація)
    14:00
    Натиснути тут! (детальна інформація)

    Вітаємо переможців 
    районного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 
    "Знай і люби свій край":


    вихованців  гуртків "Берегиня" , керівник Тарарухіна А.Є. у розділі "Образотворче мистецтво":
    Сапронову Катерину за роботу "Нічна алея"  - І місце;
    Довгань Надію за роботу "Наш ліцей" - ІІІ місце.
    у розділі "декоративно-ужиткове мистецтво":

    Бурсу Євгенію за роботу "Дитинство" - І місце;
    Вінник Вікторію за роботу "Мати";
    Сидоренко Вікторію за роботу "Макове поле" - І місце;
    Корняк Олену  за роботу "Собор" - ІІ місце;

    вихованців гуртків "Чарівні фарби", керівник Лаврентьєва Н.В. у розділі "Образотворче мистецтво":
    Зуй Яну за роботу "Барви осені" - ІІ місце;
    у розділі "декоративно-ужиткове мистецтво":
    Масалику Катерину за роботу "Квіти для матусі" - І місце;
    Шелудько Анну за роботу "Великодній кошик" - І місце;

    вихованців гуртків "Флористика", керівник Соколова О.М. у розділі "декоративно-ужиткове мистецтво":
    Астапичк Наталію та Ткаченко Уляну за роботу "Сільський мотив" - І місце;
    Карпову Вероніку за роботу "Оберіг душі людської" - І місце;
    Кондрашину Регіну та Ткаченко Каріну за роботу "Пташиний передзвін" - І місце;

    вихованців гуртків "Юні в"язальниці", керівник Осіпенко Н.В. у розділі "декоративно-ужиткове мистецтво":
    Гуру Наталію за роботу "Яскравий букет" - І місце;
    Винник Ксенію за роботу "Український сувенір" - ІІ місце;
    Шляхова Руслана за роботу "Червоненька квіточка" - ІІ місце;

    вихованців гуртків "Веселі намистинки" та "Бісерна країна", керівник Карушева В.В.  у розділі "декоративно-ужиткове мистецтво":
    Штепу Анастасію за роботу "Ми з Тамарою завжди у парі" - ІІ місце;
    Гурську Юлію за роботу "Весняні квіти" - ІІ місце;

    вихованців гуртка "Бісероплетіння", керівник Любенко О.І.  у розділі "декоративно-ужиткове мистецтво":
    Александрову Софію, Кириченко Єлизавету, Тутову Аліну, Цюпку Діану за роботу "Квітучий куточок" - І місце;
    Александрову Софію за роботу "Сирень" - ІІ місце;

    вихованців гуртків "Механічна іграшка", керівник Середняк О.В.  у розділі "декоративно-ужиткове мистецтво":
    Божка Ярослава за роботу "Жабенятко-барабанщик Ква-Ква" - ІІ місце;
    Барабулю Дмитра за роботу "Колесо-мрія" - І місце;

    вихованку гуртка "Гончарик", керівник Бєлик О.В.  у розділі "декоративно-ужиткове мистецтво":
    Качур Ірину за роботу "Українська душа" - ІІ місце;

    вихованку гуртка "Дивосвіт", керівник Турчина І.В. у розділі "декоративно-ужиткове мистецтво":
    Гаврилюк Анастасію за роботу "Домовичок" - І місце.

    Дякуємо юним умільцям та їх керівникам за досягнуті результати та бажаємо подальших успіхів і перемог!

    Категория: З перемогою! | Просмотров: 249 | Добавил: канаткина | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *:
    Стосується кожного
    Національна гаряча лінія

    Вход на сайт

    Календар
    «  Апрель 2016  »
    ПнВтСрЧтПтСбВс
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

    Корисна інформація
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Погода

    Цікаві справи

    Ми знаходимось тут