Пятница
25.05.2018
02:51
Приветствую Вас Гость
RSS
 
БДЮТ Мелітопольської районної ради Запорізької області
Главная Регистрация Вход
Меню сайта

Категорії розділу
З Днем народження! [65]
З перемогою! [52]
Зі святом! [30]
Останні новини [56]

Корисні посилання
  • Сайт відділу освіти МРДА ЗО
  • Сайт Департаменту освіти і науки ЗОДА
  • Сайт ЗОІППО
  • Сайт Мелітопольської районної ради
  • Сайт Мелітопольської організації профспілки
  • Сайт Мелітопольської райдержадміністрації
  • Сайт Інституту модернізації змісту освіти
  • Сайт ЗОЦХЕТУМ ЗОР
  • Сайт Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані"
  • Сайт Запорізького центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (ЗОЦТКУМ)
  • Сайт Позашкілля Запорізького краю
  • Віртуальне МО керівників гуртків позашкільних закладів Запорізької області
  • ДНУ "Сайт Інституту модернізації змісту освіти" неформальної та інформальної освіти дітей
  • Сайт Мелітопольської районної дитячо-юнацької спортивної школи
  • Скарбниця дитячого розвитку і відпочинку
  • Школа сучасних знань
  • Блог керівника гуртка Хавер Н.П.
  • Блог керівника гуртка Гук Ж.В.
  • Блог Чілікіної Г.М.
  • Игры, в которые играют дети и Я

  • Поиск

    Архів записів

    Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Главная » 2018 » Апрель » 16 » Вітаємо переможців! (натиснути для більш детальної інформації)
    09:02
    Вітаємо переможців! (натиснути для більш детальної інформації)

    Розділ "Образотворче мистецтво":
    ІІ місце -
    Свєжакова Анна (молодша вікова категорія), вихованка гуртка "Чарівні фарби", керівник Лаврентьєва Н.В., робота - "Рідний степ";
    І місце -
    Моісеєнко Катерина (старша вікова група), вихованка гуртка "Берегиня", керівник Тарарухіна А.Є., робота - "Надвечір'я";
    ІІІ місце -
    Довгань Надія (старша вікова група), вихованка гуртка "Берегиня", керівник Тарарухіна А.Є., робота - "Ліс".
    Розділ "Декоративно-ужиткове мистецтво":
    І місце - Неліпа Антоніна (молодша вікова категорія), вихованка гуртка "Флористика", керівник Соколова О.М., робота - "Диво природи";
    І місце -
    Шашерін Михайло (молодша вікова категорія), вихованець гуртка "Чарівні фарби", керівник Лаврентьєва Н.В., робота - "Годинник";
    І місце -
    Вінник Вікторія (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Берегиня", керівник Тарарухіна А.Є., робота - "Чаювання";
    І місце -
    Гнатко Олександра (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Чарівні фарби", керівник Лаврентьєва Н.В., робота - "Серветниця";
    І місце -
    Мазай Денис (середня вікова категорія), вихованець гуртка "Механічна іграшка", керівник Середняк О.В., робота - "Лісовий годинник";
    І місце -
    Москаленко Орина (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Художня вишивка", керівник Гук Ж.В., робота - "Оберіг для дому";
    ІІІ місце -
    Озмитель Анастасія (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Чарівні фарби", керівник Лаврентьєва Н.В., робота - "Букет квітів";
    І місце -
    Павлик Анастасія (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Веселі намистинки", керівник Карушева В.В., робота - "Натхнення";
    І місце -
    Радченко Анжеліка-Кароліна (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Швейна справа", керівник Тарарухіна А.Є., робота - "Песик на подвір'ї";
    І місце -
    Романенко Дар'я (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Дивосвіт, керівник Турчина І.В., робота - "Усі ми родом із дитинства";
    І місце -
    колектив вихованців гуртка "Творчі намистинки" (середня вікова категорія), керівник Гук Ж.В., робота - гердан "Маки";
    ІІ місце - Винник Ксенія (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Чарівний клубок", керівник Осіпенко Н.В., робота - "Весняна квітка";
    ІІ місце -
    Корінець Карина (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Бісерна країна", керівник Карушева В.В., робота - "Нічна варта";
    ІІ місце -
    Лещенко Денис (середня вікова категорія), вихованець гуртка "Творчі намистинки", керівник Гук Ж.В., робота - браслет "Синя квітка";
    ІІ місце - Лещенко Денис, Москаленко Орина (середня вікова категорія), вихованці гуртка "Творчі намистинки", керівник Гук Ж.В., робота - "Білі троянди";
    ІІ місце -
    Облятіфова Сафіна (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Богема бісеру", керівник Гук Ж.В., робота - "Квітуче дерево";
    ІІІ місце -
    Панасенко Діана (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Берегиня", керівник Тарарухіна А.Є., робота - "Павутиння";
    ІІІ місце -
    Фесенко Ганна (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Творчі намистинки", керівник Гук Ж.В., робота - браслет "Маки";
    ІІІ місце -
    Худоян Порсо (середня вікова категорія), вихованець гуртка "Богема бісеру, керівник Гук Ж.В., робота - "Бонсай";
    ІІІ місце - колектив вихованців гуртка "Художня вишивка" (середня вікова категорія), керівник Гук Ж.В., робота - браслет "Щедрість літа";
    ІІІ місце -
    Кобець Альона (старша вікова категорія), вихованка гуртка "Чарівний клубок", керівник Осіпенко Н.В., робота - "Веселий світлофор";
    І місце -
    Руденко Аліна (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Берегиня", керівник Тарарухіна А.Є., робота - "Україночка";
    ІІ місце -
    Могуренко Ганна (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Чарівний клубок", керівник Осіпенко Н.В., робота - "Бісерне сяйво";
    ІІ місце -
    Гнатко Олександра (середня вікова категорія), вихованка гуртка "Чарівні фарби", керівник Лаврентьєва Н.В., робота - "Мальованки".

    Категория: З перемогою! | Просмотров: 12 | Добавил: канаткина | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *:
    Стосується кожного
    Національна гаряча лінія

    Вход на сайт

    Календар
    «  Апрель 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбВс
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30

    Корисна інформація
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Погода

    Цікаві справи

    Ми знаходимось тут